Hakkımızda

Karademir İnşaat

2005 yıllarından bu yana  taahhüt ve inşaat faaliyetlerini  yürüten firmamız 2016 yılından itibaren mimarlık hizmetlerini de bünyesine taşıyarak sizlere kalite, estetik ve sağlamlık yönünden en iyisini üretmeyi hedeflemektedir. Amacımız en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş, yeni teknojilere entegre olabilmiş, yaşam kalitesi yüksek yuvalar inşaa etmek.

Karademir İnşaat kurucuları olarak ilkemiz, ailemizden gördüğümüz şekilde sabırlı, azimle ve dürüst çalışmadır. Her konuda helal kazanç  elde etmek, ülkemizin refahı için sürekli emek göstermek bizlerin temel değeridir.

Karademir İnşaat  15 YILDA sırası ile İstek Konut Yapı Kooperatifine, Elit Park Konut Yapı Kooperatifine, Elit Form Konut Yapı Kooperatifine  1120 adet daire teslimi yapmıştır. Bunun dışında 200 ü aşkın daireyi de YAPSAT olarak teslim etmiş bulunmaktayız. Talas’ta teslim ettiğimiz dairelerden sonra şimdi de Bünyan, Beyazşehir, İldem, Yıldırım Beyazıt gibi farklı lokasyonlarda da inşaatlarımıza devam etmekteyiz.

Topluma karşı sorumluluk bilinciyle inşaat ve mimarlık alanının dışında sanata ve sanatçıya,spora ve sporcuya da katkı sağlamayı önemli buluyoruz.

Yaptıklarımız yapacaklarımızın garantisidir; sözünü verebilmek için titizlikle, amatör ruhumuzu kaybetmeden profesyonelce işimizin başındayız.

YÖNETİM

Ali KARADEMİR (Yönetim Kurulu Başkanı)

İsmail KARADEMİR (Yönetim Kurulu Başkan Yrd.)

Rabia KARADEMİR (Yönetici Mimar)

Kalite Politikamız

En üst düzeyde müşteri memnuniyetinin sağlanması, Kalite iyileştirme çalışmalarının sistematik ve planlı bir şekilde yürütülmesi, Yaptığımız her işin ilk seferde ve sürekli olarak doğru yapılmasının sağlanması, Yaptığımız her işin bir sonraki seferde daha iyi yapılmasının sağlanması, Kalite iyileştirme çalışmalarının sürekliliğinin sağlanması,

Amacımız

Yaptıklarımız yapacaklarımızın garantisidir; sözünü verebilmek için titizlikle,amatör ruhumuzu kaybetmeden profesyonelce işimizin başındayız. Bundan sonra amacımız sosyal aktiviteleri geniş tesislerle,bütünleşmiş yeşili bol ve ferah konutlar yaparak Kayseri’de ilkleri yaşatmayı hedefliyoruz.

Hayallerinizi
Ertelemeyin

Hayatınız için sınırların ötesinde bir yatırım şansını kaçırmayın ve Karademir Grup İnşaat Ailesine Katılın.

WhatsApp WhatsApp
Telefon +90 352 232 3131
Email karademirinsaat38@hotmail.com
Adres
Mevlana Mahallesi Şehit Ali Örnek Sokak No: 2/A TALAS/KAYSERİ